kõik kategooriad

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

Kas nailonil on elastsus? Nailonkanga omadused

Aeg: 2022-05-17 Tabamused: 40

Tarbijad peaksid nailoniga tuttavad olema, sest nailonist rõivaid näeme meie igapäevaelus sageli. Hiina keeles kutsume nailonit ka "jin luniks", nailonkanga lõi USA uurimisrühm, arusaama kohaselt on nailon maailma esimene sünteetiline kiud. Alates nailonkanga kasutuselevõtust on see toonud maailma enneolematuid muutusi ning andnud suure panuse tarbijate vajaduste lahendamisel. Inimesed on sageli mures nailoni elastsuse pärast, kas see on hea või mitte. Täna õpime koos nailoni elastsust tundma.

v2-5a7132b2242a83bc07766ef5139710d8_720w 

Nailonit nimetatakse ka polüamiidiks, see on elastaani järel teisel kohal kõrge elastsusega kiud, millel on elastsus, nailonist FDY elastsus on võrreldav kõrge elastsusega polüesterlõngaga. Polüamiidkiud on väga peeneks kiuks tõmmatud nailon, see kangas on suure tugevusega, äärmiselt kulumiskindel, hea elastsusega, on üks parimaid kangaid puhaste tekstiilist rõivaste ja segatekstiilist rõivaste valmistamiseks, sobib eriti hästi jakirõivaste valmistamiseks, matkamiseks. riided jne.

Kuna nailon on valmistatud keemilistest kiududest, on sellel kangal teatud määral vastupidavus, kuid välisjõudude mõjul deformeerub ja kortsub see kergesti, mis nõuab igapäevasel kandmisel erilist tähelepanu, et kaitsta nailonkomponente sisaldavaid rõivaid, ärge laske sellel olla. tabanud välised jõud.

v2-2f7d6abb91da82bf9e3064428235f9c5_rEelnev on teadmine nailonkanga elastsuse kohta, kuna näeme, et kuigi nailonil endal on elastsus, on nailonist valmistatud kangas ka teatud määral elastsust, kuid see pole nailonkanga suurim eelis. Nailonkanga eelised on kõrge mehaaniline tugevus, hea sitkus, kõrge tõmbe- ja survetugevus, suurepärane väsimuskindlus, kulumiskindlus, korrosioonikindlus, mittetoksiline, lõhnatu, hea elektriisolatsioon, osade kerge kaal, lihtne värvida, lihtne kujundada. Oma võrreldamatute eeliste tõttu on nailonist saanud sõjaliste kangaste esimene valik. Samuti on see parim valik spordirõivaste, ujumisriiete, bodyde, sulejopede, mägironimisrõivaste ja dekoratiivtoodete jaoks. Seda kasutatakse laialdaselt ka tööstuses, nagu nöörkangas, ülekanderihm, voolik, köis, kalavõrk, rehv, langevari jne.

 v2-06cb6fca2f3a52c33253ca88fc070b4a_r

Zhejiang Dingyi New Materials Technology Co., Ltd.on spetsialiseerunud nailoni tootmisele ning tal on professionaalne uurimis- ja arendusmeeskond ning rikkalik tootmiskogemus. Kui olete huvitatud nailontoodetest, võtke meiega julgelt ühendust.


Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada