kõik kategooriad

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

Kullavärvi kiirgav kangas - Golden Spider Silk

Aeg: 2022-06-14 Tabamused: 6

Rõivas, mis teeb sellest hea rõiva, on paljude aspektidega tihedalt seotud. Esimene ja kõige olulisem on rõiva lõige, teine ​​on rõiva kangas. Kanga mainimiseks võib meenutada palju luksuslikke ja kalleid kanganimesid, sealhulgas kašmiir jne. Aga teate mida? Maailma kalleim kangas on tegelikult ämbliksiidist. See kangas on kootud kuldse siidiga orb-weaver siidiga, kanga jaoks on vaja koguda 1.2 miljonit ämbliksiidi, see on tõesti "maailma hinnaliseim kangas", nagu kauni läikega kuld.

图片 2

Golden Silk Spider siid on kuldkollane, suurepärase tekstuuri ja läikega. Kuldse siidiämbliku siidi pole aga lihtne hankida, sest ämblikku ei saa kaubanduslikult kasvatada ja see tuleb Madagaskari mägismaalt käsitsi koguda, et koguda looduses ämbliku siidi, ja oodata 30 minutit. pärast siidi genereerimist enne koristamist kuni 1.2 miljoni ämbliksiidi kogumiseni, siis saab läbi viia järgneva kudumise.

图片 3

2004. aastal köitis tekstiilidisainer Simon Peersit kuldne ämbliksiid, ta viitas 19. sajandile, mil Prantsuse misjonärid Madagaskaril ämbliksiidist kangatootmise rekordiga, reprodutseerisid ämbliksiidimasina ekstraheerimist ja tegid koostööd ettevõtja Nicholasega. Godley meeskonna moodustamiseks kulutas viis aastat 1.2 miljoni ämbliksiidi kogumiseks, kududes kauni kuldse ämblik-siidist rätiku, mis maksis kokku 300,000 XNUMX naela, pärast seda, kui Ameerika loodusloomuuseumis toimunud näitus tekitas kohe kõmu.

图片 4

2012. aastal kudus Simon Peersi meeskond veelgi suurema kuldse ämblik-siidist rätiku, mis on kunstiteosena eksponeeritud Londoni Victoria ja Alberti muuseumis.

图片 5

Kuigi praegu saab seda kullast ämblik-siidist kootud kangast näha ainult muuseumis, ei ole tehnoloogia pideva arenguga see kaunis kangas võimalik ühel päeval populaarsemaks muutuda..

Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada