kõik kategooriad

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

Kuidas tuvastada kasutatud nailonmaterjali?

Aeg: 2022-06-21 Tabamused: 20

Nailonil on head mehaanilised omadused, kuumakindlus, kulumiskindlus, vastupidavus keemilistele lahustitele, isemäärimine ja teatav leegiaeglustus ning seda kasutatakse laialdaselt autodes, elektroonikaseadmetes, masinates, raudteetranspordis, spordivarustuses ja muudes valdkondades.

6b8113a583ea8e952386268c065735ed

Paljude nailonmaterjalide hulgas kasutatakse laialdaselt nailon 6 ja nailon 66. Praegu on need kaks nailonmaterjali saadud taastumatutest ressurssidest, näiteks naftast. Ülemaailmsete naftaressursside suureneva nappuse tõttu on taastuvatest ressurssidest saadud biopõhised nailonmaterjalid pälvinud teadlaste, ettevõtete ja turu palju tähelepanu. Seetõttu taaskasutavad mõned tootjad kasutatud nailonmaterjali, et kulusid kokku hoida ja müüa see uhiuue materjalina. Niisiis, kuidas kasutatud nailonmaterjali hõlpsalt tuvastada?

4b25ba4c94fdea509d61895cbc181c5b

1. Esmalt vaadake läiget, materjal on kehv, läige jääb kehva.

2. Seejärel vaadake lõikepinda. Lõikepind ei ole ühtlane ja sellised koostisosad on kehvad.

3. Vaadake pinnavormimist, kui pind on peale vormimist ebaühtlane, on tegemist kehva materjaliga.

4. Pärast põletamist ja kustutamist nuusutage maitset. Kui erinevus on uuest materjalist liiga kaugel, on ka materjali kvaliteet uuest materjalist kaugel.

5. Olenemata sellest, kas seda saab joonistada, pole joonistamine kehv materjal.

2677e26ec3cf5cf15e0cbb6357ec0df5

Tegelikult, olenemata sellest, millist nailonmaterjali ostate, on see sama. Kõigepealt peaksime selgeks tegema igat tüüpi nailoni tooraine omadused, millest on kõige parem otsida tootjaid, kellel on näidised ette saata, et oleks palju kindlustust.


Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada