kõik kategooriad

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

Hiina riiginõukogu teeb ettepaneku uuteks algatusteks, kuidas tõhustada jõupingutusi väliskaubanduse stabiliseerimiseks

Aeg: 2022-05-25 Tabamused: 14

Hiina CCTV uudised: 5. mai täidesaatva riiginõukogu koosolekul taas ümber väliskaubanduse, et säilitada stabiilsus ja parandada kvaliteeti, et teha korda, alates jõupingutustest, et tagada tellimusi, parandada tollivormistuse tõhusust, suurendada krediidiinvesteeringuid ja muid aspekte, et veelgi suurendada toetust. Insaiderid tõid välja, et praegu muutub Hiina väliskaubanduse arenguolukord üha karmimaks, stabiilne väliskaubandus seisab silmitsi uute väljakutsetega. Väliskaubandusettevõtetele, kes seisavad silmitsi finants-, maksu- ja muude praktiliste raskustega, juurutada asjakohaseid poliitikaid ja algatusi, et aidata stabiliseerida ettevõtete ootusi, stabiliseerides seeläbi väliskaubanduse kasvu.

图片 1

Tolliandmed näitavad, et selle aasta esimeses kvartalis imporditi ja eksporditi Hiina kaupu 9.42 triljoni jüaani väärtuses, mis on 10.7% rohkem kui aasta varem. Kuigi kahekohaline kasv saavutas "püsiva alguse", kuid võrreldes eelmise aasta sama perioodiga ligi 30% suurest kasvust, on väliskaubanduse kasvutempo endiselt allapoole.

图片 2

Kohtumise esmane algatus on keskenduda tellimuste kaitsmisele ja võtmetööstuse stabiliseerimisele, töömahukate tööstusharude impordile ja ekspordile. Kaitsta tootmise ja ringluse stabiilsust väliskaubanduse valdkonnas, määrata kindlaks peamised väliskaubandusettevõtete ja muud nimekirjad ning kaitsta tootmist, logistikat, tööjõudu.

图片 3

Praeguse osa väliskaubandusettevõtete jaoks, mis seisavad silmitsi tootmis- ja toimimishäirete, logistika ja transpordi ning muude järkjärguliste probleemidega, tehti koosolekul ettepaneku võimas ja korrapärane süvendamine mere- ja lennusadamate ning muude kogumise ja jaotamise kohta, parandada toimimist ja tollivormistuse tõhusust. Kasutage oluliste osade, seadmete ja toodete transpordi kaitsmiseks lennutranspordi mahtu. Väliskaubanduse veohindade rikkumiste uurimine ja kõrvaldamine.

Lisaks tehti kohtumisel selgeks, et peaksime suurendama laenu väikestele ja keskmise suurusega väliskaubandusettevõtetele, toetama panku ajutiselt rasketes ettevõtetes, kes ei võta pimesi laenu, katkenud laene, survelaenud, lahendame hulga kiireloomulisi rahavajadusi. keskenduda toetusele, kuid tegi ka ettepaneku kehtestada võimalikult kiiresti, et hõlbustada piiriülese e-kaubanduse ekspordi tagastamise poliitikat, toetada abikõlblikke piiriüleseid e-kaubanduse ettevõtteid kõrgtehnoloogiliste ettevõtete deklareerimiseks; optimeerida Cantoni messi ja muid platvormiteenuseid, et tugevdada sidet piiriüleste e-kaubanduse algatustega, nagu vastastikune reklaamimine.

图片 4

Tööstuse insaiderid usuvad, et see tugevdab väliskaubanduse teenindussüsteemi ülesehitamist ja soodustab piiriülese e-kaubanduse arengut, avardades seeläbi väliskaubandusettevõtetele rohkem võimalusi uuendada ja uuendada.

Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada