kõik kategooriad

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

Kuidas pesta nailonkangast valmistatud sulejope

Aeg: 2022-07-12 Tabamused: 18

Kuidas pesta nailonkangast valmistatud sulejope? Palun kontrolli esmalt sulejope pesuetiketti, kui see vajab keemilist puhastust, siis on soovitav saata see professionaalsesse keemilisse puhastusse puhastamiseks, kui see on pestav, siis on soovitav käsitsi pesta alljärgnevalt .

253fbb5cfd9c1a66af6f74121f976c23

Sulejope kohalike ilmsete plekkide ja üleüldise määrdumise abil saab puhastada kogu tee

Samm 1. hoia riided kuivad, eemalda puhastus- või käsitsipesu spetsiaalne pesuvahend otse plekile, lase seista 5 min (kui plekk on tõsisem, saadaval pehme hari plekki õrnalt edasi-tagasi harjamiseks või pühkige plekki õrnalt puhta rätikuga) (kui sulejopel pole ilmset plekki, võite jätkata otse sammuga 2).

Samm 2. Asetage sulejope vette koos udusulgede puhastuslahuse või pesuvahendiga (eemaldage eelkatmiseks kasutatud pesupesemisvahendi kogus) ja sõtke õrnalt.

Samm 3. Pärast plekkide eemaldamist loputage riided põhjalikult veega, asetage õhutusse kuivama.

Märkus: pärast pesemist ei saa sulejope kuivaks väänata, tuleb vesi välja pigistada; asetage sulejope tagumine külg või asetage võrktaskusse, et see ära voolaks, et ei tilguks, asetage tagakülg ventileeritavasse kohta kuivama, ei saa päikese kätte ega kuivada; Kui sulejope on peaaegu kuiv, võivad käed või väike puupulk õrnalt patsutada, muuta allapoole tagasi loomuliku koheva oleku, kuid see aitab ka korralikult kuivada, et vältida hallitust; lõpuks pakitakse põhjalikult kuivanud sulejope hingavasse viimistluskotti ning hoitakse ventileeritavas ja kuivas kapis.

c40f3cd0589943bee4a4cc4ba12d22bf

Sulejope on osaliselt määrdunud ja seda saab osaliselt puhastada järgmisel viisil

Samm 1. Hoidke riided kuivad, eemaldage puhastusvahend või käsitsipesu spetsiaalne pesuvahend otse plekile, laske 5 min seista (kui plekk on tõsine, võib pehme harjaga plekki õrnalt edasi-tagasi harjata või õrnalt pühkida plekk puhta rätikuga).

Samm 2. Pärast pleki eemaldamist kasutage puhast vette kastetud rätikut, et pühkida ala, kuhu pesuaine lahus jääb. Seejärel loputage pesuainet veega, et vahendi jäägid põhjalikult eemaldada.

Samm 3.Pärast sulejope puhastamist pange see ventileeritavasse kohta kuivama.

Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada