kõik kategooriad

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

Üks populaarsemaid sokkide stiile - meeste nailonist sokid

Aeg: 2022-06-29 Tabamused: 22

Meeste nailonist sokid olid väga populaarsed 1970. ja 1980. aastatel ning ei olnud vähem populaarsed kui valged puuvillased sokid tänapäeval, kuid muutusid pärast 1990. aastaid üha vähem populaarseks. Nailonsokid on valmistatud nailonist 6 või 66 filamentidest, mis on läbipaistvad, läikivad, siledad, õhukesed, kantavad, vastupidavad, hingavad, pärast pesu kergesti kuivavad ja lõdva suuga, ilma jalgu kägistamata jne. Neid on väga mugav kanda. kanda ja sobivad ideaalselt suveks ja sügiseks.

 

图片 2


Meeste nailonist sukad on saadaval mitmesuguste värvide ja mustritega, sealhulgas valge, must, helehall, tumehall, helesinine, tumesinine, taevasinine, tumesinine, punane, pruun, kohvi ja muud värvid, kahte tüüpi mustrid: heledad ja tumedad. Nagu sakilised lilled, võrklilled, väikesed kolmnurksed lilled, kettlilled, triibulised lilled, mõned geomeetrilised kujundid ja mitmesugused ebakorrapärased graafikad koos mustriga, mida on nii palju. Eelkõige vanad lahtised nailonist sukad, mille pahkluu juures on pitsiline žakaar, on nüüdseks turul kadunud ja neid on raske leida.

 

图片 4


Nailonsukad olid ainuke asi, mida mehed suvel osta said, enne kui need massiliselt kadusid, ja ainuke asi, mida tolleaegse mõtteviisi järgi suvel kanda. Omamoodi inertsiaalse mõttena võib öelda, et kui inimesed kannavad sukki, siis peaksid nad kandma nailonsukki. Nailonsukkade ilu päikesevalguses on kõige ilusam, peen värvimuutus, suka enda ilu ja suka kristallselgus. Läbipaistvus pole nii täielik kui Jaapani sukkadel, kuid nailoni eriline läige loob meeste jalgade seksapiili.

 

图片 5


Sukki kandes on parem, kui on mitu paari jalatseid vaheldumisi, kui oled kandnud ainult ühte paari, on higi rollis bakterid tekitavad ebameeldivat lõhna, peaks igale kingapaarile andma puhkeaega, täielikku taastumist, deformatsiooni parandamine. Ja sukad ei sobi pikaajaliseks kandmiseks, seda läbipaistvamalt need kuluvad, tekitavad ebakorrapäraseid läbipaistmatuid laike ja isegi pallimist kuni äraviskamiseni.

Sukad ei suuda kõige enam riideid isoleerida, olenemata sellest, kui kaua need on jalanõudega kaetud, pärast jalatsite eemaldamist jahtub mõni sekund, millele järgneb jalgade kuum energia kaob. Käega puudutus, külm, kui ka higi, jahtub kiiremini.

Nailonsukkade miinuseks on see, et neil on võrreldes teiste sokkide tekstuuridega vähe paksust ega anna jalgadele mingit pehmendust. Igasugune hõõrdumine jala ja kinga vahel, talla ebatasasused jätavad jalale täpsed jäljed. Kui kannad sportimisel nailonsukki, on lühikese ajaga jalatallad villid. Sukad ei ima higi endasse, kogu higi koguneb jala ja kinga vahele, kui kinga aeg-ajalt ära ei võta, on jalg higist läbimärg ja ebamugav. Näeme sageli, et inimesed, kes kannavad sukki, võtavad sel põhjusel jalanõud jalast, et jalgu kuivatada.

Nailonsokid on valmistatud nailonsiidist, kiude sisaldavast toorainest, millel on suurem kulumiskindlus kui looduslikel kiududel ja muudel keemilistel kiududel. Kuna nailonkiu ristlõige on üldiselt ümmargune ja pind liiga sile, on kiudude vaheline hoidejõud halb. Mida kauem nailonsokke kantakse, seda rohkem on tõmblust, mis vähendab järk-järgult sokkide horisontaalset ja vertikaalset pikendamist ning põhjustab nende kerget kokkutõmbumist.


Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada