kõik kategooriad

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

Mis on segakangad, millised on nende kategooriad ja millised on nende eelised?

Aeg: 2022-05-31 Tabamused: 27

Segatud keemilistest kiududest kangad, viitavad keemilistele kiududele ja muudele looduslikele kiududele, nagu puuvill, siid, lina ja muud looduslikud kiud, mis on tekstiiltoodetesse kootud segaketrus. Sellised segakangad säilitavad suhteliselt looduslike kiudude tugevused, imades samas ka keemiliste kiudude stiili. Elastsus ja kulumiskindlus on nii head kui ka suuruse stabiilsus, neid ei ole kerge kokku tõmmata, ei ole kerge kortsuda, kuid mitte kõrgel temperatuuril triikida.

图片 1

Segatud kangad viitavad üldiselt kahe või enama komponendi segamisele. Et need kaks kangast täiendaksid teineteise tugevusi ja eeliseid, eksisteeriksid koos, vastaksid inimeste erinevatele nõudmistele riietele. Milliseid segakangaid siis turul on?

1. Polüester-puuvilla segatud kangas

 

图片 2


Polüester-puuvillasegukangas on üks esimesi Hiinas välja töötatud sorte, selline kiud on sileda, kiiresti kuivava, vastupidava, ka rohkem traksidega, üldiselt rohkem eeliseid, meeldib tavatarbijale. Kangaste turule edenedes on muutunud ka segude sordid, varasemalt 65% polüestri ja 35% puuvilla vahekorrast 55% polüester ja 45% puuvill, 50% polüester ja 50% puuvill, 20% polüester ja 80% puuvill, nelja tüüpi suhe, et kohaneda erinevatel tasanditel tarbijate vajadustega.

2. Puuvilla-polüestri segune kangas

 

图片 3


Polüester-puuvillasegukangastel ja puuvillase-polüestri segukangastel on sarnasusi ja erinevusi. Polüester-puuvilla segatud kangastes on polüestrit üle 60%, puuvilla koostises aga alla 40%. Puuvilla-polüestri seguga kangad on vastupidised, puuvill moodustab koostisest üle 60%, polüester aga alla 40%.

3. Keemiliste kiududega segatud kangas

 

图片 4


Keemiliste kiudude segud on mitmesugused keemiliste kiudude segud ketramiseks ja kudumiseks. Suurem osa keemilistest kiududest on sünteetiliste polümeeride kiud, aga ka väike osa looduslikest koostisosadest. Sõltuvalt allikast võib need jagada looduslikest polümeersetest ainetest valmistatud keemilisteks kiududeks ja sünteetilistest polümeeridest valmistatud sünteetilisteks kiududeks. Need peavad läbima mitmeid järeltöötlusprotsesse, et vastata tekstiili töötlemise ja kasutamise nõuetele.

 

图片 5


Järgmised protsesside seeriad on peamiselt suunatud kiudude venitamisele ja kuumutamisele, et parandada kiudude mehaanilisi omadusi ja mõõtmete stabiilsust. Venitamine on esmase kiu makromolekulide või struktuuriüksuste orientatsioon piki kiu telge; kuumuse seadistus on peamiselt kiu sisemise pinge leevendamiseks. Märgketruskiu järeltöötlus hõlmab ka pesemist, õlitamist, kuivatamist ja muid protsesse. Hõõgniidi ketramisel saab ülaltoodud protsessi abil kerida torusse; Lühikeste kiudude ketramisel tuleb lisada ka koolutamine, lõikamine ja pakkimine.

Kiudude segamise eesmärk on vähendada villaste kangaste omahinda, vähendamata villaste kangaste stiili viskooskiudude segamise tõttu..Zhejiang Dingyi uus materjals Technology Co., Ltd. usub, et ka seda tüüpi kangaga võib arvestada, hind on võrreldes teiste kangastega suhteliselt madal.

Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada