kõik kategooriad

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

milline on kangaste viimistlustehnoloogia?

Aeg: 2022-05-26 Tabamused: 37

Zhejiang Dingyi uus materjals Technology Co, Ltdusub, et paljud inimesed on kuulnud kangaste viimistlustehnoloogiast, aga milline on kangaste viimistlustehnoloogia? laseZhejiang Dingyi uus materjals Technology Co, Ltd tutvustage seda täna.

图片 1

Kanga viimistlustehnoloogia on anda kangale värviefekt, vormiefekt (läikiv, seemisnahk, traks jne) ja tegelik efekt (läbilaskmatu, viltimise vastane, ei-triikimine, koitõrje, leegikindlus jne) tehniline töötlus, kanga viimistlemine toimub keemiliste või füüsikaliste meetodite abil, et parandada kanga välimust ja tunnetust, tõhustada jõudlust või anda protsessile erifunktsioon. tekstiili "kirss tordil" protsess.

Viimistlusmeetodid võib jagada kahte kategooriasse füüsiliseks / mehaaniliseks viimistluseks ja keemiliseks viimistluseks, vastavalt viimistluse eesmärgile ja erinevate mõjudele, need võib jagada põhiviimistluseks, välimusviimistluseks ja funktsionaalseks viimistluseks.

Viimistlustehnoloogia erinevatel eesmärkidel:

1. Muuta tekstiili laius korralikuks ja ühtlaseks, suuruselt ja vormilt stabiilseks. Nagu (venitatud) laius, mehaaniline või keemiline kokkutõmbumise vältimine, kortsude vältimine ja kuumenemine jne.

2. Parandada tekstiilide välimust: sh parandada tekstiilide läiget ja valget värvi, tugevdada või nõrgendada tekstiilide pealispinda. Sellised nagu valgendamine, kalandreerimine, skreineerimine, seemisnahkimine, pügamine ja freesimine jne.

图片 2

3. Parandage tekstiilide käetundlikkust: kasutades peamiselt keemilisi või mehaanilisi meetodeid, et saada tekstiil terviklikke puutetundlikkusi, nagu pehmus, siledus, täidlus, jäikus, kergus või paksus.

图片 3

4. Parandada tekstiilide vastupidavust: kasutada peamiselt keemilisi meetodeid, et vältida kiudude kahjustamist või erosiooni päikesevalguse, atmosfääri või mikroorganismide jms poolt ning pikendada tekstiilide kasutusiga. Nagu näiteks koitõrje, hallitusevastane viimistlus jne.

5. Anda tekstiilile eriomadused: sh teatud kaitseomaduste või muude erifunktsioonidega tekstiilide valmistamine. Nagu leegiaeglustav, antibakteriaalne, vetthülgav, õli tõrjuv, UV-kaitse ja antistaatiline,ja nii edasi

图片 4

Kangaviimistlustehnoloogia arendamine toote funktsionaliseerimise, eristamise, kõrgekvaliteedilise, töötlemistehnoloogia mitmekesistamise, sügavuse suuna ja toote jõudluse parandamise suunas suurendab toote lisandväärtust.

Viimastel aastatel,tööstusel on juurutanud erinevaid uusi tehnoloogiaid teistest tehnikavaldkondadest, et parandada töötlemissügavust ja saada häid viimistlustooteid. Kuna mure keskkonnasaaste ja -kahjustuste pärast, üha rohkem tähelepanu pööratakse tervisele, propageeritakse "madala süsinikusisaldusega" majandust, nõuab viimistlustehnoloogia keskkonnasõbralikku "rohelist" töötlemist, "puhaste", "madala süsinikusisaldusega" tekstiiltoodete tootmist.

图片 5

Viimistlustehnikad hõlmavad järgmisi viise:

1. Eelkahanemine

2. Stentering

3. Tärklis

4. Kuumuse seadistamine

5. Valgendamine

6. Calenderdamine,Schreinering

7. Sueding

8. Fuzzing

9. Särakuulamine

10. SsageliFinishing

Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada