kõik kategooriad

Industry News

Sa oled siin : Avaleht>Uudised>Industry News

Millist kangast on meestele kevadsuvisel üleminekuperioodil kõige sobivam kanda?

Aeg: 2022-06-05 Tabamused: 11

Kevade ja suve vahetus on meeste jaoks kõige piinlikum aeg, erinevalt naistest, kes on riietumiseks nii hoolikalt valitud. Sel ajal pole ilm väga külm ega ka piisavalt kuum, nii et enamik heteromehi ei tea, kuidas seda kanda, mõned inimesed lähevad otse välja ülikonnas, värisevad hommikul külmast ja tunnevad end keskpäeval kuumana. Tegelikult pole viga selles, et kannad ülikonda, vaid selles, et sa ei valinud õiget kangamaterjali.

1

Lahe linane materjal

Linane materjal on katsudes jahe ja hingav, higi kiire imendumise ja aurustumisega keskpäeval, kui jope seljast võetakse, on linane riietus jahe. Samal ajal on enamik linastest toodetest karmid, mitteametlikud ja juhuslikud, nii et sobivad materjalid ei tohiks olla liiga piiratud. Õhuliste omaduste tõttu võid kanda õhukesi dressipükse, mida saab kombineerida linaste särkidega, et saavutada nii lahedat kui ka korralikku.

852bab9f877530f5366ab732c1af7d5f

Mugav puuvillane materjal

Puuvilla hingavus on linase järel teisel kohal, puudutades pehme ja kergesti imav higi. Puuvillaste riietega on aga kõige suurem probleem see, et need on liiga levinud, kuna neid kannab liiga palju inimesi, mistõttu on raske teistest silma paista. Siin soovitab Zhejiang Dingyi New Materials Technology Co., Ltd. proovida järgmisi kollokatsioonimustreid:1. Traksidega ärisärk;2. Madala vöökohaga teksadega ärisärk.

src=http___img.mp.itc.cn_q_mini,c_zoom,w_640_upload_20170405_d1d7e9f837f14bd3bcf0974417ef6c53_th&refer=http___img.mp.itc.webp

Keemiline kiud

Tehiskiud on taskukohased, tuulekindlad, kiiresti kuivavad, ei kortsu kergesti ning tugeva sitkusega ja sellest valmistatud riided on kergesti hooldatavad ega vaja triikimist, sobib suurepäraselt laiskadele heteromeestele. Kuid pidage meeles, et need riided on sageli polüestriga vooderdatud: välimine kiht on hingav, kuid sisemine kiht blokeerib tuult ja lõpuks näete lihtsalt lahe välja! Seda on hea kanda hooajavahetusel, kuid tõeliselt kuumadel suvekuudel on see väga halb valik.

 

fa476ee4d371a826772754bc18d515d0


Tegelikult, kui valid õige kanga, pole kevadsuvised hooajavahetusega seotud riietumisprobleemid sinu jaoks probleemiks. Kuid pidage meeles, et puuvillased ja linased kangad sobivad enamikule kevadsuvedest, samas kui kiudkanga valikul tuleb siiski arvestada oma tegeliku olukorraga. Õppige valima õigeid kevad- ja suvekangaid, mis sobivad teie omaga, et saada tõeliselt meistriteks


Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada