kõik kategooriad

Uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised

Kuidas valida suvel lastele päikesekaitseriietust?

Aeg: 2022-07-01 Tabamused: 12

Suve saabudes muutuvad ultraviolettkiired aina tugevamaks, mis on kahjulik laste õrnale nahale, mistõttu peame valima õige päikesekaitserõivastuse, et vältida laste liigset päikese käes viibimist. Turul olevate päikesekaitserõivaste disain langeb aga nüüd suurele väärarusaamale, et mida tugevam on päikesekaitseefekt, seda parem on kõrge päikesekaitseindeksi ühemõtteline taotlemine. Alates UPF40 kuni UPF50+ ja isegi UPF väärtused sadades ja tuhandetes. Miks on see eksiarvamus? Kuna igapäevasele kasutamisele vastav päikesekaitsetõhusus võib olla, vähendab liigne päikesekaitse tõhususe taotlemine oluliselt kandmismugavust ja pärast seda, kui UPF väärtus on suurem kui 50, on mõju inimkehale täiesti tühine.

默认标题_自定义px_2022-06-13 16_41_48

Sellised kõrge päikesekaitseindeksiga riided on tavaliselt:

1. Tihe, mittehingav riie;

2. polüesterkangas;

3. Tumedat värvi soojust imavad kangad.

Laste enda ainevahetus on kiire ühendatud jooksu- ja liikumisarmastusega ning higistamisega, nõuded niiskuse imavusele ja riiete hingavusele on kõrgemad. Seetõttu tuleb lastele päikesekaitseriietuse ostmisel olla tähelepanelik.

Päikesekaitse indeks

UPF50 on piisav, et tegeleda igapäevase päikesekaitsega (UPF50 tähendab, et 98% UV-kiirtest ei saa läbi tungida) ja siis on kõrgem igapäevaseks pendeldamiseks täiesti mõttetu. Päikesekaitse jõudluses vastama igapäevasele kasutamisele samal ajal, pöörama rohkem tähelepanu päikesekaitserõivaste niiskuse imavusele ja hingavusele.

Kangamaterjal

Kiu koostis peaks olema põhiosa nailon, nailon võrreldes polüestriga pehmem, niiskuseimavus on samuti parem

Rõivaste struktuur

Kaenlaalused, selg, sellised kergesti higistavad osad peavad olema silmkoekangast, see kangas on kootud nagu kampsun, koosneb lugematutest mähistest, kangapoorid on rohkem, hingavamad, aga ka hästi venivad, lapsed liiguvad ei tunne vaoshoitust.

 

u=3750495632,1825415876&fm=224&a

Kootud riidest päikesekaitseriietuse hingavus on halb, tavaliselt kasutatakse madala kvaliteediga päikesekaitseriietust või professionaalset välitingimustes päikesekaitseriietust ja see ei sobi lastele. Samuti pole soovitatav kasutada puuvillast kangast, paljudel vanematel on alateadvus, see tähendab, et "lapse intiimrõivad peavad kandma puuvillast kangast, keemilisest kiust kangad ei ole nahasõbralikud, kergesti allergilised, umbsed". Tegelikult on see suur "arusaamatuks" sporti armastavale beebile, ei ole soovitatav kanda puuvillasest materjalist riideid, sest "puuvill: hea niiskusimav, aga niiskust imav on väga halb". Pärast higistamist on higi raske kiiresti aurustuda ja riided kleepuvad keha külge, mitte ainult ei tekita ebamugavust, vaid saavad ka kuumalööbe.

Tegelikult on "nailon + spandex" materjalist kangas, kuid sobib rohkem laste spordirõivastele, nailon ilma puuvillase õhukese õõnsusstruktuurita, higi adsorptsioon ei imbu kiududesse, saate niiskust juhtida ja levitada suuremat aurustumisala, kiirendada higi kiiret kuivamist, kandke ka mugavamalt ja lühendage bakterite paljunemisaega, mitte kergesti tekitavaid nahahaigusi. Spandex on veniv kiud ja nailoniga segatuna muudab see rõiva venivaks, nii et erinevad liikumisulatused ei tundu kitsendavad. Armastus joosta ja liikuda on lastele omane, ei saa lasta umbsetel riietel takistada lapse elavat entusiasmi, niiskust imav, hingav, kiiresti kuivav on suvise lasteriiete ostmisel.


Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada