kõik kategooriad

Uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised

Milline kangas on pükste jaoks mugav? Milliseid kangatüüpe on olemas?

Aeg: 2022-07-19 Tabamused: 24

Pükste sobitamise saab otsustada vastavalt ilmastikutingimustele, enamikul on püksid erinevas suuruses ja pikkuses, seega milline kangas on pükste jaoks mugav? Milliseid kangatüüpe on olemas? Selles artiklisZhejiang Dingyi New Materials Technology Co., Ltd.ütleb sulle.

milline kangas on pükste jaoks mugav?

See on kulumislähedane või looduslik toode, näiteks puuvill, on pehme tekstuuriga, ei ärrita nahka. Puuvillakiul on hea niiskusimav, tavatingimustes suudab kiud ümbritsevast atmosfäärist vett imada ja selle veesisaldus on 8-10%, nii et see puudutab inimese nahka, nii et inimesed tunnevad end pehme ja mitte jäigana. Kui puuvilla niiskus suureneb ja ümbritsev temperatuur on kõrge, aurustub ja hajub kius sisalduv veekogus, nii et kangas jääb veetasakaalu seisundisse, muutes inimesed end mugavalt tundma.

Milliseid kangatüüpe on olemas?

· Puuvill

4d5e93e7b81465a2596de246730430b8

Peamine koostisaine on tselluloos. Tselluloos on looduslik polümeerühend, mis on puhtalt looduslik ja tervislik. Samuti sisaldab see vähesel määral toitaineid nagu vahad, valgud, rasvad ja vees lahustuvad ained ning on tekstiilitööstuse tähtsaim tooraine.

· Linane

1daf7bed95017e1718fee1af8b88a003

Lina on vanim looduslik taimne kiud, mida inimkond kasutas rohkem kui 10,000 XNUMX aastat tagasi. Lina loomuliku, iidse, õilsa kvaliteedi tõttu, mida tuntakse kui "kiukuninganna".

· Polüester

ab8b0b78e0a01f3deeaa37abad7c47a5

Polüester on maailma suurim toodang ja kõige laialdasemalt kasutatav sünteeskiu liik. Polüester moodustab praegu maailma sünteetiliste kiudude tootmise Rohkem kui 60% maailma sünteetiliste kiudude toodangust. Polüester on suurepäraste vormimisomadustega ja hea mõõtmete stabiilsus, mida kasutatakse pärast mitmekordset pesemist, võib see siiski muutuda. Hea elastsus, villale lähedane elastsus. Kõrge tugevus, kulumiskindlus, valguskindlus, korrosioonikindlus.

· Polüester-puuvilla segu

1f435411a8521a6c4603487ace881e81

Seda kangast kasutatakse enamasti heledate särgiriide, peene lapikriide, popliini jms jaoks. Polüester-puuvillasegukangast nimetatakse hiina keeles ka "DI QUE LIANG". See säilitab polüesterkiu omadused, millel on kõrge tugevus, hea elastsuse taastumine ja hea kuju, kuid sellel on ka puuvillakiu omadused, millel on tugev niiskusimav, lihtne värvimine, mittetriigitav ja pärast pesemist kiire kuivamine.

· Polüamiid (nailon)

5a49ccf44ac82978be03e90e93f9257a

See on maailma esimene sünteetiliste kiudude sort, millel on looduslikest kiududest ja tavalistest keemilistest kiududest kõrgeim tugevus ja kulumiskindlus, mis muudab riided kulumiskindlamaks. Hea elastne taastumine ja pikendamine, lihtne hoolitseda, parem värvimine, ei ole kerge tuhmuda. Tugev korrosioonikindlus, ei ole hallitanud ega putukaid. Nailonkangas on kerge kangas, sünteetilistes kangastes ainult polüpropüleeni ja akrüülkanga järel, seega sobib mägironimisriiete, talverõivaste jms valmistamiseks.

Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada