kõik kategooriad

Uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised

Mis on keemiline filamentlõng?

Aeg: 2022-08-16 Tabamused: 35

Mis on keemiline filamentlõng? Vaatame läbi mõned aspektid, et mõista, mis hõõgniit on.

·Hõõgniidi kirjeldus

·Hõõgniidi spetsifikatsioon

·Hõõgniidi spetsifikatsiooni mõõtmine

·Mida tähendab "F"?

·Ühised filamendid ja identifitseerimine

 

Dingyi Nylon DTY lõnga töökoda

Hõõgniidi kirjeldus

Kangaspetsifikatsioonis on hõõgniit kirjeldatud kui 150d/48f, kuid loomulikult on olemas ka 20d/1f. Hõõgniidi paksust kirjeldav mõõtühik on üldiselt denjeer ja üldiselt on meie ostetud polüestersiidist karbid samuti märgistatud dtex-iga, näiteks 150d on 166.7 dtex.

Hõõgniidi spetsifikatsioon

Kuidas eitajat defineeritakse? See on selle tooraine lõnga 9,000 meetri kaal. Tõmbame seda lõnga välja 9000 meetrit ja kaalume, et saada selle lõnga eitaja.

Aga dtex? See on 10,000 150 meetri lõnga kaal, seega 10000d*9000/166.7=XNUMXdtex.

Hõõgniidi spetsifikatsiooni mõõtmine

Kaalume 10 sama tüüpi lõnga ja mõõdame pikkuse. d võrdub 10 lõnga massiga (g) jagatud 10 lõnga pikkusega (m) ja korrutatuna 9000-ga. Üldiselt peab mõõtmisel olema vigu, näiteks kui mõõdame 145d või 156d, kas olla sellise jämedusega lõngad? Peaks olema, sest ketramisel tuleb ka vigu ette.

Kuid kaubanduse ja suhtlemise mugavuse huvides peame täpsustama mõned üldised spetsifikatsioonid. Üldiselt on meie hõõgniidid 25-kordsed, kuid loomulikult on olemas ka spetsifikatsioonid 15d, 20d, 30d, 108d, 68d, kuid mitte palju, nii et kui mõõdate lõnga 156, siis toetuge spetsifikatsioonide küljele ja kirjutage 150d.

Dingyi Nylon POY lõnga töötuba

Mida tähendab "F"?

Lõnga märgistamise teine ​​parameeter on järgmine 48f, mis on f? See näitab, kui mitmest üksikust kiust lõng koosneb, 30d/1f tähendab, et lõng on ühest kiust, näiteks meie õngenöör on ühest kiust. Nüüd on meil kangas nimega Eugenia kangas, mis on valmistatud ühekiulisest polüesterfilamendist.

Kui selliseid ühekiulisi koostisi on palju, siis 48f tähendab, et lõng on 48 ühekiulise koostisega. Seda, kuidas seda näha, saab üldiselt ainult välja lugeda. Üldjuhul on see 12 kordne. Nii et isegi kui arvutate natuke valesti, pole probleem suur.

Lõng nagu 150d, kui f-arv on väiksem, näiteks ainult 24, see tähendab 24f, siis tehakse lõngast kangas, jäikus on parem, kangas on jäik. Mida rohkem f-arvu, seda paremini kangas tundub.

Seega, kui soovite, et kangas pärast rõivaks valmistamist vastu peaks, võite kanga väljatöötamisel kaaluda ühekiuliste lõngade kasutamist. (oleneb kangast).

Ühised filamendid ja identifitseerimine

Ülaltoodud toorainete eristamiseks kasutame tuvastamiseks tavaliselt põletamismeetodit. Seda tuleb ise proovida, sest igaühel meist on sama värvi kirjeldus erinev ja nina lõhnab samamoodi, võib-olla ütlete lõhnav, mina ütlen ebameeldiv, nii et kogege seda ise, teised ütlevad, et paljud meetodid on kasutud. lihtsalt tuleb osata leida endale sobiv viis.


Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada