kõik kategooriad

Uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised

Mis on kangas nimega "Bing Si" hiina keeles?

Aeg: 2022-07-14 Tabamused: 79

Käesolevas artiklis,Zhejiang Dingyi New Materials Technology Co., Ltd.tutvustab kangast, mille nimi on hiina keeles "Bing Si", ning millised on selle kanga ja selle kasutamise eelised ja puudused.

· "Bing Si" on milline kangas

· "Bing Si" eelised ja puudused

· "Bing Si" kasutamine

"Bing Si" on milline kangas

"Bing si" on keemilise kiu kaubanimi, seda nimetatakse ka rayoniks, viskooskiuks, viskoosfilamendiks jne, täpselt öeldes on see teatud tüüpi denatureeriv polüviskooskiud või nailon, spandexi segu kangad, see kiu niiskuse imamine, hingavus kui tavaline viskooskiud on parem, kuid sellel on ka parem kohanemisvõime ja drape.

Enamik komponente "Bing Si" sisaldab rohkem kui 80%, samas kui puuvillakiud ja puidukiud 95 - 97%; "Bing Si" muu tuhasisaldus on jälg, puuvillakiu tuhasisaldus 1.14%; mitmes peavoolukius on "Bing Si" niiskusesisaldus kõige paremini kooskõlas inimese naha füsioloogiliste vajadustega, sile ja jahe, hingav, antistaatiline, UV-vastane, värviline ja muud omadused.

4ec027ee4cda20c30a3f6b4fc8540768

"Bing Si" eelised ja puudused

Eelised:

“Bing Si” tootmise tooraineks on keemiline kiud. Kuid pärast töötlemist on sellel kangal parem niiskusimav ja hingavus, samuti on sellel hea sobivus ja drapeering. Lisaks on „Bing Si” niiskusesisaldus väga afiinsus inimese naha suhtes, „Bing Si” kangal on pärast kandmist silmapaistev kandmiskogemus ja selle omadused on väga sarnased puuvillaga, looduslikust ja paremast.

Puudused:

Kuna “Bing Si” kangamaterjal ise on väga hea hüdrofiilne, tavapäraselt kergemini plekitav ja puhastamisel võib aeg olla keerulisem ja isegi pika aja pärast ei saa mõnda asja puhtaks; teine ​​on see, et kui me kanname seda kangast riideid, peaksime pöörama tähelepanu sellele, et pesu sageli vahetataks.

"Bing Si" kasutamine

“Bing Si” sobib oma füüsikaliste ja keemiliste omaduste tõttu suveriiete valmistamiseks, nii sündis “Bing Si” T-särk, selline T-särk ilmus rõivaturule tekitades tohutut sensatsiooni ja müük. hetkeks jõudis haripunkti. Lisaks kasutatakse seda kangast laialdaselt ka igasuguste aluspesu, tekstiili, rõivaste, lausriide ja muudes valdkondades, seda saab kasutada kinnaste, mattide, pidžaamade, aluspesu, voodipesu jms valmistamiseks. 

c6e8c4dbf9b277ec93a389631c62f02e

Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada