kõik kategooriad

Uudised

Sa oled siin : Avaleht>Uudised

Mis teeb nailonrihmast moelooja?

Aeg: 2022-07-26 Tabamused: 17

NATO rihmad sündisid Teise maailmasõja ajal, mil polnud veel mobiiltelefone ja kelladest sai sõdurite aja jälgimise standard, eriti kui nad olid missioonidel. Nii sündis nailonrihmaga sõjaväekell. Võrreldes teiste rihmadega on nailonrihmad roostevabad, veekindlad, korrosioonivastased, vastupidavad ja sitked. See ei purune kergesti isegi põllul pingutavate liigutustega. NATO on lühend Põhja-Atlandi Lepingu Organisatsioonist, NATO rihma algne päritolu on Briti ametlik G10 rihm NATO laonumbriga (NSN).

0be2183374b1251a1b25757464995aeb

Kuid sel ajal oli sõjaväerihmast ainult üks versioon - "standardlaiusega hall rihm", see tähendab, et halli rihma ei kaunistanud ühtegi triipu. Mitte rihm, mis sarnaneb DW punase, valge ja sinise triibuga klassikalise värvilahendusega. See väärarusaam oli ilmselt tingitud sellest, et Sean Connery kandis 1964. aasta James Bondi filmis "Goldfinger" musta, maroonpunase ja khakivärvi nailonist rihmaga Rolexi käekella.

Nailoni kasutuselevõttu peeti Jaapani tekstiilide vastu konkureerivaks tooteks juba 1930. aastatel, kui lääne linnadesse tulvas suur hulk odavaid Jaapani tekstiile. Nailonit kasutati laialdaselt ka II maailmasõja ajal, alates sõjaliste toodete (nt langevarjud, lennukikummid ja vormirõivad) valmistamisest kuni parima materjalina sõjaliste esemete (nt köied, rehvid, vormirõivad ja telkid) ehitamiseks. Seni mängib nailon ka meie elus olulist rolli.

DW värvilised nailonist rihmad on inspireeritud Briti kaitse NATO rihmadest. Pärast seda, kui kõige trendikam onu ​​Nick Wooster kandis fire DW-d, näitasid erinevad hipsterid ka oma nailonist rihmaga käekellasid ning DW-st sai ka võrgukuulsus tänu klassikalistes värvides nagu punane, valge ja sinine kellaseeria. Suuremad kaubamärgid on välja andnud ka nailonist mudelid. Nailonrihmaga käekellad on saanud moemaailmas uueks lemmikuks ja on paljude kasutajate poolt väga nõutud. Värvilised nailonist rihmad muudavad igava riietumisstiili erksaks ja neid saab sobitada iga stiiliga.

MASCARNEY kui nutikellade innovatsioonile keskenduv ettevõte sai selle uurimis- ja arendusmeeskonna inspiratsiooni traditsioonilistest sõjaväe kellade tekstiilist, kasutades nailonkiude ja puuvillakiude koos nailonist rihma kudumiseks, mis ühendab endas parima tekstiilitaolise tehnoloogia, ühendades suurepäraselt traditsioonilised oskused uusim kudumistehnoloogia. Roheline on alati olnud MASCARNEY poolt propageeritud ettevõtte kultuur, võrreldes nahkrihmadega on nailoni tootmisprotsess palju keskkonnasõbralikum. Üldine puhtast nailonist rihm deformeerub kergesti, MASCARNEY lisas nailonisse väikese koguse puuvillakiudu, et rihm saaks alati väga korrapärase kuju säilitada, pikaajaline kandmine ei deformeeruks. Lisaks väärib mainimist, et enamik turul olevaid nailonrihmatooteid on ühekihilised, MASCARNEY kasutab kahekihilist voltimisstruktuuri, mis talub tugevat pinget, kulumiskindlam ja vastupidavam. Tavaline kasutusaeg võib ulatuda kahe kuni kolme aastani, mis on palju kaugemal kui erinevad nahkrihmad.

b5ef3ab994376da5211f858b83cc6e1b

Nagu me kõik teame, on nailon esimene sünteetiline kiud, mis maailmas ilmus. Sellel on palju eeliseid, esiteks on materjal kerge, hingav ja niiskust imav. Võrreldes raske terasrihma ja keraamilise rihmaga sobib nailonrihm rohkem vabaaja spordistsenaariumide jaoks. Ja seda saab igal ajal eemaldada ja puhastada.

Teiseks on välimus värvilisem. MASCARNEY nutikella rihma disain on väga lihtne, rihm esmalt läbi läikiva pandla ja seejärel läbi kahe läikiva rihma kinnitusrõnga, kolm õhukest heledat rihma justkui oleks rihma sisse pandud, lihtne atmosfäär ja ei näita keerulist üleliigset. Lõpuks kulutõhus. Nailonrihmad maksavad teiste rihmadega võrreldes vähem. Ja võrreldes teiste käekellade rihmadega on muutumatu, muudavad nailonist mitmevärvilised seeriad randmemaastiku heledamaks.

Tere tulemast meiega
Tere tulemast meiega

Tere tulemast meie veebisaidile. Võite meile esitada mis tahes küsimusi, mida soovite teada